Dziś obchodzimy nasze 2 urodziny

– oficjalnie jako Fundacja KADRY ZE ŚWIATA

 

A przecież wszystko zaczęło się półtora roku wcześniej przed powołaniem Fundacji, od zwykłego konkursu internetowego na pracę marzeń…
To tam, we wrześniu 2010 roku poznaliśmy się i podczas jednej z rozmów na czacie, pierwszy raz padł pomysł organizacji wystawy zdjęć a później aukcji i przekazania zebranych funduszy na rzecz dzieci. I tak od słowa do słowa zebrała się grupa kilkudziesięciu osób zainteresowanych udziałem w akcji. Przestaliśmy być konkurencją, która walczy o jeden stołek a staliśmy się zespołem.
Iwona Kacperska, Konrad Goszczyński, Przemek Borys , Michał Wróblewski, Monika Kunicka, Wiola Pietrucha, Ania Cymerman i ja
Wspaniała ekipa, wspaniały czas!
Dziś każdy z Was poszedł w swoją stronę, realizujecie własne projekty i czasem zwyczajnie brakuje czasu aby się spotkać i porozmawiać. Jednak te urodziny są doskonałą okazją aby Was wspomnieć i jeszcze raz podziękować za te początki, które mnie, Wiolę i Anię doprowadziły do miejsca w którym jesteśmy.
Bez Was nie byłoby 3 zrealizowanych podróży marzeń, kilkudziesięciu wystaw fotograficznych i ogromnej satysfakcji.
Zarówno Wam jak i wszystkim, którzy od kilku lat nas wspierają życzę z całego serca abyście krok po kroku realizowali swoje plany, spełniali marzenia i abyście byli szczęśliwi.

 

Dziękuję że byliście i jesteście z nami!

MONIKA