Koniec kwietnia to dla nas początek wystaw.

Zaczęliśmy od patronatu medialnego nad projektem „BARWY NIEOBOJĘTNE” organizowanego przez Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku. Wystawa fotograficzna oraz inne wydarzenia skupione wokół tego pomysłu są dla nas okazją do współpracy ze wspaniałymi ludźmi, pełnymi pasji i aktywności. Popieramy takie działania w zupełności i trzymamy kciuki za jego powodzenie.

Wystawę możecie zobaczyć: 2-3, 11-12, 18-19 maja 2013 roku, w godzinach 10.00-16.00 w Willi Bzów przy ul. Paderewskiego 94 w Sulejówku.

Kolejnym krokiem jest zaprezentowanie wystawy na Warszawskim Dworcu Wschodnim. Galeria prac zatytułowana „DROGA” idealnie wpisuje się w otoczenie, pokazuje innym kierunki i szlaki jakimi mogą kierować się nie tylko w swoich wyjazdowych planach.

Autorami prac są podróżnicy, których zdjęcia zachwyciły jury w konkursie Kadry ze Świata – podróże okiem Polaków.

 

Zapraszamy na Dworzec Wschodni by później…

Na Warszawskim Dworcu Centralnym móc obejrzeć wystawę już 23-ech prac, osób wyróżnionych w tegorocznym, wspomnianym wyżej konkursie. Wśród autorów znalazły się: Joanna Chudzian , Izabela Pilarska, Paweł Bartnik, Aina Ambroszkiewicz, Paweł Ziemski, Anna Alboth, Aggna Bielecka, Marek Hernik, Marta Barejko, Tadek Jezierski, Agnieszka Matuszewska, Jakub Śliwa, Ania Krukowska, Michał Banaś, Marta Dymek, Marzena Józefczyk, Tadek Jezierski, Elwira Kruszelnicka, Katarzyna Wrona, Anna Lewańska i Janek Skwara.
Dziękujemy wam za fantastyczne fotografie!

Piękne kadry oraz odświeżone warszawskie Dworce, współgrają i pokazują świat bez granic. Pomagają też innym pokonywać ich wewnętrzne granice, które mają duzi i mali, starzy i młodzi, łysi i kudłaci.

A nasza Fundacja jest gdzieś pomiędzy…

Wioletta Pietrucha