WARSZTATY FOTOGRAFICZNE DLA CIEBIE – POMOC DLA NAJMŁODSZYCH !

Z soboty na niedzielę (10-11/11/2012) odbyły się warsztaty fotograficzne zorganizowane przez firmę Good-photo, z których całkowity dochód firma przekazała na cele Fundacji Kadry ze Świata.

Spotkaliśmy się o 18.00 przy pomniku Mikołaja Kopernika w Warszawie, gdzie prowadzący szkolenie Marek Szymczakowski przekazał nam podstawowe informacje odnośnie nocnej fotografii. Pomógł nam przy ustawieniach aparatów, opowiedział o grze świateł nocnychi o tym na co powinniśmy zwracać uwagę fotografując.

Niewielka siedmioosobowa grupa oraz wspólne cele sprawiły, że w mgnieniu oka nawiązaliśmy ze sobą nić porozumienia. Ciepła i towarzyska atmosfera na pewno pomagała nam znosić warunki pogodowe, które w późnych godzinach nocnych nas nie rozpieszczały.

Z godziny na godzinę Marek Szymczakowski prowadził nas do kolejnych nocnych, warszawskich perełek a my ustawialiśmy swoje statywy i wg jego uwag robiliśmy zdjęcia. I niewątpliwym kolejnym atutem było oglądanie Stolicy nocą. Jest przepiękna i warta obejrzenia w tej odsłonie, szczególnie przed tak ważną datą jaką jest 11 Listopada. Iluminacje świetlne w niepodległościowym charakterze były motywem wyróżniającym ten wieczór spośród innych.

Szkolenie skończyliśmy grubo po północy.

Dziękujemy firmie Good-photo i Markowi za profesjonalizm i pomoc w osiągnięciu naszych celów.