VI edycja Konkursu Fotograficznego – START!

kadry_swiata_plakat_2016.II_poprawBardzo dobra wiadomość dla tych, którzy podróżują i kolekcjonują fotografie ze swoich podróży. Rusza VI edycja Konkursu Fotograficznego Kadry ze Świata – podróże okiem Polaków.

Nie jest to zwykły konkurs. Dlaczego? Ponieważ nie nagrody są w nim istotne, nie prestiż związany z posiadaniem zdjęcia mianowanego Kadrem Roku, ale tak naprawdę chęć integracji i komunikacji z bracią podróżniczą, a przede wszystkim pomoc dzieciom i młodzieży w znalezieniu swoich pasji i ich realizacji. TUTAJ możecie znaleźć nieco więcej szczegółów odnośnie do tej pory zrealizowanych edycji i tego, w jaki sposób zdjęcia pomagają.
Dla kogo? Zgłoszenia do udziału mogą przesyłać wszyscy, którzy poznają świat poprzez podróżowanie, robiących to w dowolny sposób, w różnym czasie i wieku. Dla jednych może to być sposób na życie, dla innych okazja do odpoczynku, ale absolutnie dla wszystkich jest to PASJA. Taka idea przyświeca tej inicjatywie od pierwszej edycji, i tego trzymamy się również w tym roku.
Odkurzajcie zatem swoje najwspanialsze kadry, zarówno z tych najdalszych jak i najbliższych zakątków i wysyłajcie je do nas na adres: projektkzs@gmail.com
W tym roku KADRY ROKU 2016 wybierać będą:
  • Andrzej Zygmuntowicz – Przewodniczący Jury; ZPAF;
  • Zbigniew Furman – ZPAF;
  • Marek Arcimowicz – Fotograf, Podróżnik;
  • Magdalena Różczka – Aktorka;
  • Joanna Szyndler – Redaktor Naczelna miesięcznika “Podróże”;
  • Łukasz Supergan – Podróżnik.

 

1. Przeczytajcie < REGULAMIN > – wysłanie zdjęć oznacza zapoznanie się z nim i akceptację.
2. Wypełnijcie < FORMULARZ >.
3. Załączcie pliki i wyślijcie je na projektkzs@gmail.com.

 

Kadry-Roku-2016-napis.2 

Zgłoszenia przyjmujemy do 31 maja!

Przyjmowanie zgłoszeń przedłużone do 20 czerwca!