Targi Turystyczne PODRÓŻE 2014

_MG_7242.mJuż w najbliższy weekend (14-16 listopada 2014 r.) na Torwarze, odbędą się Warszawskie Targi Turystyczne PODRÓŻE. Przede wszystkim zapraszamy na prelekcje Bartka Kiragi i Jakuba Rydkodyma, którzy wystąpią pod patronatem Fundacji Kadry ze Świata ale mamy nadzieję na spotkanie was na naszym stoisku.
Obok oferty wystawców z kraju i zagranicy magnesem dla gości jest bogaty program wydarzeń, a w nim: spotkania i warsztaty z podróżnikami czy kulinarne i muzyczne podróże po świecie. 
Spotkania z podróżnikami
Festiwal Podróżników na Targach PODRÓŻE będzie okazją, by spotkać się ze znanymi, jak i mniej utytułowanymi podróżnikami, posłuchać o ich przygodach i doświadczeniach.
Prezentacje krajów
Oprócz spotkań z podróżnikami, swoją wiedzę o świecie można będzie poszerzyć uczestnicząc w wykładach poświęconych różnym krajom. W programie workshopy i prezentacje gruzińskiej Adżarii, Jamajki, Kostaryki, Madagaskaru, Słowenii oraz Sri Lanki.

 

Muzyczne i kulinarne podróże po świecie
W sobotę organizatorzy zapraszają na koncert „Muzyczna Podróż po Ameryce Łacińskiej i Hiszpanii” – można będzie posłuchać romantycznych boler kubańskich, żywiołowych ranczer meksykańskich, energicznej kolumbijskiej cumbii, spokojnych melodii z Chile oraz namiętnych rytmów flamenco. Wystąpią artyści krakowskiej formacji flamenco-latino Aire Andaluz!

 

Wstęp na targi:
14-16 listopada (piątek – niedziela) w godzinach: 10.00-17.00
TORWAR, ul. Łazienkowska 6a
więcej na: www.targipodroze.pl