KADRY ZE ŚWIATA – podróże okiem Polaków

EDYCJA IV

 Ruszyła kolejna Edycja naszego flagowego Projektu!

Przed nami I Etap – Konkurs Fotograficzny !

 

W tym roku zdjęcia oceniać będą:

 

Andrzej ZygmuntowiczAndrzej Zygmuntowicz – Przewodniczący Jury

Fotografik, organizator życia fotograficznego b. prezes Związku Polskich Artystów Fotografików (1991-1994) i Fundacji Konkurs Polskiej Fotografii Prasowej (1993-2004), od 2005 przewodniczący Rady Artystycznej ZPAF, autor kilkunastu wystaw indywidualnych i uczestnik ponad dwustu wystaw zbiorowych w Polsce i za granicą. Zilustrował kilka tysięcy artykułów i ponad sto książek. Zajmuje się także teorią fotografii, zarówno jej historią jak i analizą najnowszych tendencji w fotografii i nowych mediach.

 

 

 

 Zbigniew FurmanZbigniew Furman

Członek ZPAF. Pracował w „Życiu Warszawy” i tygodniku „Razem”. Dowodził również zespołem działu foto tygodnika „Wprost”. Obecnie związany zawodowo z Muzeum Powstania Warszawskiego. Jest autorem licznych wystaw indywidualnych oraz współautorem wystaw zbiorowych.

 

 

 

Michał KochańczykMichał Kochańczyk

Polski podróżnik, z wykształcenia ekonomista i afrykanista. Poza tym alpinista, polarnik, żeglarz i kajakarz.

Były prezes Klubu Wysokogórskiego Trójmiasto. Obecnie przewodniczący Komisji Rewizyjnej KWT. Zrealizował 60 podróżniczych programów telewizyjnych. Dwukrotnie odznaczony Medalami “Za Wybitne Osiągnięcia Sportowe” (srebrnym i brązowym), jako jedyny dwukrotnie medalami za wybitne osiągnięcia andynistyczne.

 

 

 

fot _Anna GostkowskaFilip Bobek

Aktor teatralny i filmowy. Urodził się w Gdańsku w 1980 r. Ukończył Akademię Teatralną w Warszawie. Zadebiutował na deskach Teatru Polskiego w Poznaniu w dramacie Tadeusza Różewicza pt. „Wyszedł z domu”, w reżyserii Marka Fiedora. Przełomem w karierze Filipa była rola Marka Dobrzańskiego w serialu telewizyjnym „Brzydula”. Zapewniła mu sympatię i uznanie wśród widzów oraz prestiżową nagrodę Telekamerę 2010. Kolejne lata przyniosły role filmowe m.in. w „80 milionach”, „Sali samobójców” oraz serialowe. Filip zagrał Artura Sagowskiego w telewizyjnym hicie „Prosto w serce” u boku Anny Muchy i Jacka Braciaka. W ostatnich latach zagrał w serialach: „Hotel 52”, „2XL”, i w teatrze w spektaklu „Kochanie na kredyt”. Fot: Anna Gostkowska

roderykRoderyk Więcek

Z wykształcenia geolog,  z  zamiłowania  podróżnik.  Dziennikarz od wielu lat prowadzący programy podróżnicze w Radiu PiN. Członek Kapituł konkursów  podróżniczych  National  Geographic  Traveler ( w 2010 r.).  Prowadzący spotkania autorskie  w ramach  Klubu National Geographic, m.in. z takimi podróżnikami i pisarzami jak Beata Pawlikowska, czy Piotr Kraśko.
Został  nagrodzony  za  najlepsze publikacje turystyczne przez Stowarzyszenie Dziennikarzy  Podróżników  Globtroter w  Roku 2012 i 2013.

 

Pobijmy nowy rekord i zabierzmy jak najwięcej zdjęć!
Czekamy na kadry ze wszystkich kontynentów!
Być może Twoje fotografie dla Ciebie są już tylko minionym wspomnieniem, ale dla wielu dzieci są prawdziwą szansą na
spełnienie marzeń!
Przyłącz się do akcji i kadruj z nami!

 

Na Twoje fotografie czekamy od 01 do 30 marca 2014 r.

 

Przed zgłoszeniem prosimy o zapoznanie się z regulaminem:   Redulamin IV Edycja KzŚ
Zdjęcia wysyłamy za pomocą FORMULARZA, który znajduje się tu: http://localhost/kadryzeswiata/docs/kadry/kadryzeswiatapl/?page_id=2619
Więcej o IV Edycji Kadrów ze Świata przeczytasz tutaj:     KADRY ZE ŚWIATA _Prezentacja Projektu IV

 

Dziel się pasją i pomagaj. Liczymy na Ciebie !