kadry_ze_swiata_plakat plakat_kzs_004 Plakat-pelny.przedluzenie-web1

Zapraszamy do zapoznania się z flagowym projektem Fundacji, konkursem „Kadry ze świata – podróże okiem Polaków”

Co roku zbieramy zdjęcia z całego świata zrobione przez polskich podróżników i fotografów. Ze wszystkich nadesłanych kadrów specjalnie powołane Jury wybiera 20 najlepszych fotografii, które otrzymują tytuł KADRÓW ROKU. Wybrane zdjęcia są przedmiotem licytacji, lub podlegają innej formie sprzedaży (np. w postaci kalendarzy podróżniczych), a zebrane w ten sposób fundusze są wykorzystane do na organizację Podróży Marzeń dla dzieci.

Warunkiem wyjazdu w Podróż Marzeń jest udział dziecka w prowadzonych przez naszą Fundację bezpłatnych warsztatach podróżniczo – fotograficznych „Wykadruj sobie ciekawe życie’. Celem zajęć jest uczenie otwartości na inne kultury, kształtowanie postaw tolerancji, nabycie umiejętności fotografowania, oraz podnoszenie poczucia własnej wartości poprzez prezentację swoich osiągnięć.Co roku wybieramy grupę docelową, której chcemy pomóc , a najbardziej zaangażowani  uczestnicy warsztatów mają szansę wyjechać w podróż swoich marzeń.

Ponadto z nadesłanych zdjęć organizujemy wystawy fotograficzne, aby w ten sposób podziękować podróżnikom za ich pomoc i zaangażowanie.

Do tej pory udało się nam zorganizować:  V EDYCJA  IV EDYCJA  III EDYCJA  II EDYCJA  I EDYCJA