PODRÓŻ MARZEŃ 2015

madera_0

MADERA 22-29 września 

Kolejna młodzież szykuje się w swoją pierwszą PODRÓŻ MARZEŃ w tym roku – na Maderę.Tymczasem przygotowania trwają. Już prawie wszystko dopięte na ostatni guzik. Dziewczyny: Marietta, Weronika, Paula, Natalia, Patrycja i Ewelina są bardzo podekscytowane wyjazdem, odliczają dni i godziny. Więcej o uczestnikach przeczytacie tutaj.
Nie udałoby się to gdyby nie kilka osób, którym należy się
WIELKIE DZIĘKUJĘ! 
Pierwsze podziękowania kierujemy do tych wszystkich wspaniałych osób, które zaangażowały się i wsparły akcję pocztówka z Dubaju, przygotowaną przez Kubę Rydkodyma – www.plecakwspomnien.eu i Piotrka Flisowskiego. Dzięki temu otrzymaliśmy aż 9000 zł!
Kolejną osobą, której pragniemy z całego serca podziękować jest Pani Magdalena Różczka, która przekazała nam swój voucher otrzymany od firmy ITAKA o równowartości 7000 zł oraz dodatkowo ufundowała pobyt dla jednej osoby.
Dziękujemy Prezesowi firmy Itaka – Mariuszowi Jańczukowi za zgodę na zamianę vouchera oraz bardzo dobrą ofertę cenową dla uczestników, firmie KARMAR S.A., która przekazała środki na wyjazd i wspiera finansowo nasze działania od samego początku, oraz firmom Vidoq  i Black Rabbit !! Bez was nie dokonalibyśmy tego! 
Do wyjazdu zostało 5 dni! 

Bądźcie z nami! Dziewczyny będą dzielić się wrażeniami!

Zdjęcie wyspy pochodzi ze strony itaka.pl
Mapa – ze strony holidayproject.pl