Kuba na jednym kole czyli 1600 km na monocyklach!

mono1111Fabryka Przygód & Kadry ze Świata działają razem. Zamów pocztówkę z Kuby i pomóż wyjechać dzieciom w podróż marzeń!
Już w marcu ekipa podróżników z Fabryki Przygód www.fabrykaprzygod.com  wyrusza w swoją kolejną szaloną podróż – tym razem chcą pokonać 1600 kilometrów z zachodu na wschód Kuby na monocyklach, czyli rowerach z jednym kołem. Do tej pory na swoim koncie mają już takie wyprawy jak rozpalenie grilla na szczycie MontBlanc, czy przejechanie 3000 km z Portugalii do Polski na rolkach.
Dzięki swoim niesamowitym pomysłom i ogromnej dawce pozytywnej energii spełniają swoje marzenia – ale nie tylko swoje. Artur, Grzesiek, Przemek i Karolina przystąpili do akcji „pocztówka z podróży”, w której wyślą do Was pocztówkę z Kuby, a część zebranych środków przekażą na działania Fundacji Kadry ze Świata spełniającej podróżnicze marzenia dzieci. Zorganizują też tegoroczne warsztaty podróżnicze dla dzieci i młodzieży.
Część zebranych pieniędzy przeznaczona będzie na zakup 10 monocykli dla jednego z Domów Dziecka w Polsce.
Jak dołączyć do akcji?
 Kliknij i wybierz kartkę z podróży lub inną formę wsparcia projektu: polakpotrafi.pl/projekt/kuba-na-jednym-kole?utm_source=projects
Pocztówka to 20 PLN na projekt, a w zamian za to ekipa z Fabryki Przygód wysyła do Ciebie pocztówkę z Kuby.
Dzięki temu wszyscy są szczęśliwi. My mamy świadomość że pomogliśmy, a dzieciaki spełnią swoje marzenia i w tym roku wyruszą we własną podróż!