Plecak Wspomnień i pocztówka z podróży

Pisanie Kartek w Mongolskim KFCWyrusz w podróż autostopem do Azji i pomóż spełnić podróżnicze marzenie dzieci!
W lipcu Kuba Rydkodym, autor popularnego bloga www.PlecakWspomnien.eu wyruszy w swoją kolejną autostopową podróż przez Syberię, Mongolię do Chin.
Podczas wyprawy będzie On zbierać fundusze, które zostaną przekazane Fundacji Kadry ze Świata na realizację podróżniczych marzeń dzieci dotkniętych ciężką chorobą oraz znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej i życiowej.
Kuba, w ramach akcji będzie wysyłał pocztówki z autostopowej podróży po Azji, osobom które wpłaciły na podane niżej konto kwotę nie mniejszą niż 20 PLN.
23 1140 2004 0000 3602 6419 7100
Jakub Rydkodym
W tytule przelewu należy podać adres do wysyłki pocztówki, oraz ewentualny preferowany kraj, z którego kartka ma zostać wysłana
(do wyboru: Rosja, Mongolia, Chiny).
plecak_wspomnien_logo
Na stronie www.plecakwspomnien.eu/, znajdują się szczegółowe informacje o wyprawie, w tym te dotyczące możliwości wsparcia charytatywnego akcji.
Serdecznie zapraszamy również do odwiedzenia profilu Kuby na Facebooku: www.facebook.com/PlecakWspomnien, na którym można śledzić na bieżąco przygotowanie i wyprawę naszego autostopowego Podróżnika!
Przeczytaj również:  Regulamin
IMG_1849_maleKuba Rydkodym – na co dzień student budownictwa, a w wolnych chwilach podróżnik i fotograf. Gdy ma czas, bierze plecak, wychodzi na pobocze i łapie stopa. Przejechał w ten sposób ponad pięćdziesiąt tysięcy kilometrów w trzydziestu krajach i ciągle nie ma dość! Poszukiwacz okazji lotniczych – latał już za dziewięć złotych do Norwegii czy dwadzieścia do Irlandii. Swoje doświadczenia i praktyczne porady opisuje na blogu www.PlecakWspomnien.eu.