Kuba Rydkodym ponownie realizuje dla nas projekt!

logo_1000px-e1436014859822
Pocztówka z Podróży, to akcja charytatywna, podczas której młody podróżnik i bloger KUBA RYDKODYM (www.plecakwspomnien.eu) wysyła pocztówkę ze swojej podróży każdemu, kto wpłaci 20 złotych na podróże marzeń dla młodzieży biorącej udział w tegorocznym projekcie Wykadruj sobie ciekawe życie – więcej tutaj. Kuba razem ze swoim kolegą Piotrkiem Flisowskim niebawem wyruszają autostopem do Dubaju, przez Turcję, Iran i Zatokę Perską.  Zobacz regulamin projektu i zamów pocztówkę z ich podróży!
Niżej znajdziecie kilka zdjęć z poprzednio zrealizowanego projektu.

  • Łapanie stopa do Pekinu. To już ostatni etap podróży.
  • Pisanie Kartek w Mongolskim KFC
  • Wysłane kartki. Rosja.
  • Rosja
  • Łapanie stopa w Mongolii

 Jak to działa?

 

Wpłać minimum dwadzieścia złotych na podane niżej konto. W zamian za to, podczas autostopowej podróży do Dubaju (więcej o wyprawie) Kuba wyśle do ciebie pocztówkę z Iranu lub Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Jej koszt (kartka + znaczek), to około pięć złotych. Cała reszta zostanie prze­ka­zana naszej Fundacji. Za zebrane pieniądze planujemy w tym roku zorganizować podróż marzeń dla tegorocznych uczestników projektu Wykadruj sobie ciekawe życie.

 

plecak_wspomnien_logo23 1140 2004 0000 3602 6419 7100 (mBank)
Jakub Ryd­ko­dym
W tytule przelewu należy podać:
– ADRES DO WYSYŁKI POCZTÓWKI
– KRAJ, z którego kartka ma zostać wysłana:
IRAN lub ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE

 

Zrób prezent sobie lub komuś! Możesz zamówić pocztówkę także swoim znajomym!

Pocztówki możecie zamawiać do 15 sierpnia (IRAN) i 20 sierpnia (EMIRATY ARABSKIE)

 

IMG_1849_male
Kuba Rydkodym – na co dzień student budownictwa, a w wolnych chwilach podróżnik i fotograf. Gdy ma czas, bierze plecak, wychodzi na pobocze i łapie stopa. Przejechał w ten sposób ponad siedemdziesiąt tysięcy kilometrów w czterdziestu krajach i ciągle nie ma dość! Poszukiwacz okazji lotniczych – latał już za dziewięć złotych do Norwegii czy dwadzieścia do Irlandii. Swoje doświadczenia i praktyczne porady opisuje na blogu www.PlecakWspomnien.eu.