MILE DOBROCI. Zakończenie, podsumowanie i podziękowania!

mapa_zakończenieDużym sukcesem zakończyła się akcja pt. MILE DOBROCI, w której Podróżnicy – blogerzy pokonywali morza i oceany na wirtualnej mapie świata.

Sześć statków, sześciu Kapitanów i niezliczone ilości załogantów przekazujących MILE DOBROCI na jeden miesiąc zmobilizowało swoje siły i podjęło wyzwanie jakim był ten morski wyścig dookoła świata. Na moment w tej podróży staliście się prawą ręką Kapitana, Bosmanem pogromcą lin, czy zwyczajnie gołym Majtkiem. Dzięki przekazywanym przez was darowiznom przesuwaliście się do przodu okrążając glob.

Zebrane środki – kwotę 4280 zł z akcji, planujemy przeznaczyć na realizację Projektu Wykadruj sobie ciekawe życie dla uczestniczącej w nim w tym roku niepełnosprawnej młodzieży będącej uczestnikami Ośrodka Wsparcia Osób Niepełnosprawnych PARTNERZY przy Stowarzyszeniu Otwarte Drzwi.
Zatem oficjalnie ogłaszamy, że najwytrwalej, z wielką zaciętością i wolą walki w tym szczytnym celu wykazały się drużyny:

koniec akcji

Bardzo dziękujemy Kapitanom: Annie i Thomasowi Alboth (The Family without Borders), Kubie Rydkodymowi (Plecak Wspomnień), Marcie Cwalina Śliwińskiej i Łukaszowi Śliwińskiemu (Świat z Bliska), Anicie Demianowicz (Banita Travel), Maciejowi Szarskiemu (Przez Kontynenty) i Aleksandrze Świstow (Pojechana), za podjęcie wyzwania, w wielkim stylu sprostania mu oraz gratulujemy wytrwałości w przemierzaniu morskich dróg.
Dziękujemy również, i przede wszystkim wam wspaniali śmiałkowie-załoganci, za wszystkie MILE DOBROCI, dzięki którym wyścig mógł być zacięty do ostatnich chwil i teraz możemy realizować w rzeczywistości marzenia innych, dla których są one poza zasięgiem.
Podziękowania kierujemy również do redakcji miesięcznika PODRÓŻE, za wsparcie medialne; autorki bloga LiquidDreams.pl – Ainy Ambroszkiewicz, oraz Travel Channel, którzy kibicują naszym działaniom od dłuższego czasu. Dziękujemy, że jesteście!