DLA KOGO TO ROBIMY?

DZIAŁANIA

Do kogo kierujemy tegoroczny projekt Wykadruj sobie ciekawe życie?

W tym roku do udziału w warsztatach fotograficzno-podróżniczych oraz Podróży Marzeń zaprosiliśmy uczestników Ośrodka Wsparcia Osób Niepełnosprawnych PARTNERZY – Stowarzyszenie OTWARTE DRZWI. Dwanaście osób codziennie korzystających ze wsparcia Ośrodka Partnerzy, udzielających się w różnorodnych formach zajęć – od  nauki podstawowych umiejętności życiowych po zajęcia artystyczne,  przygotowuje się do pracy i do samodzielnego życia w przyszłości

logo-partnerzy-rgb logo (1)

Sprawdźcie co o sobie piszą:

WYSTAWAPaweł – mam 32 lata, lubię oglądać formułę 1 i skoki narciarskie. Wiosną lubię jeździć na rowerze górskim. Lubię serial „Świat według Kiepskich”. W wolnym czasie chodzę na zakupy do Carrefoura na Targówku. Jak jest ciepło,to spędzam czas w Parku Kultury w Powsinie. Lubię też fotografię cyfrową.

Piotr Wiktor – mam 31 – bardzo lubię projektować własne projekty i lubię słuchać muzyki Queen i Michael Jackson i Metallica. Lubię skakać na bangee. Interesuję się historią lubię rysować sztuki wojenne.

W DZIAŁANIUAnia – lubię pomagać innym. W domu pomagam też rodzicom w obowiązkach. Moje hobby to jazda konna, żeglowanie z rodzicami na łódce, jazda na rowerze. Obecnie pracuję w pracowni Działań Twórczych.

Michał – lubię robić zdjęcia na zajęciach fotograficznych w ośrodku Partnerzy. Lubię też swojego psa, którego mam w domu. Mam też własne akwarium z siedmioma rybkami. Lubię też hodować roślinki: kwiaty i kaktusy.

DZAŁANIE 2Michał i mam 35 lat. Uczestniczę w zajęciach w ośrodku Partnerzy już od dłuższego czasu. Aktualnie jestem w pracowni Działań Twórczych. W ośrodku mamy dużo ciekawych zajęć. Między innymi są to zajęcia psychoedukacyjne, ekonomiczne, klubowe i wiele innych. Interesuje się poezją (często piszę wiersze) i fotografią. Lubię też pomagać  ludziom, którzy są potrzebujący. Sprawia mi to ogromną radość.

Klaudia – mam na imię Klaudia ma 26 lat lubię koty ale jestem uczulona. Lubię zjawiska atmosferyczne, marzyłam kiedyś żeby pojechać do Londynu i zobaczyć tornado. Lubię muzykę i taniec. Jestem osobą przyjazną, uczciwą, wrażliwą. Nie lubię kiedy ktoś przeklina, oszczerstw na mój temat i jak mi się czegoś odmawia.

Rafał – pracuję w Develey, lubię swoją pracę, chodzę do Pani Małgosi na zajęci fotograficzne. Brałem udział w konkursie fotograficznym w Gazowni. Interesuję się muzyką i filmem.W GRUPIE 3

Emilia – interesuję się końmi, mam cały pokój w koniach. Teraz mam psa, bardzo go kocham ale teraz zajmuje się nim mama bo jestem w domu treningowym. Jestem wolontariuszką w Środowiskowym Domu – pomagam innym. Brałam udział w konkursie fotograficznym w Gazowni i wygrałam.

Dorota – moje zainteresowanie to rysowanie, słuchanie muzyki, taniec, śpiew (karaoke) bieganie w parku, gotowanie, jazda na rowerze. Bardzo lubię sprzątać.

Ania – uczęszczam do ośrodka Partnerzy od 20 stycznia 2015 roku. Bardzo lubię czytać książki, kreślić szkice i słuchać muzyki. Ponad to uwielbiam chodzić na wystawy, do kina, teatru i na koncerty. Kocham też kontakt z ludźmi. Marzy mi się też wyjazd do Portugalii.JABŁKO

Ania – lubię jeździć na rowerze, czytać, pisać, lubię chodzić do kina w czasie zajęć w Ośrodku Partnerzy. Chciałabym zobaczyć kilka krajów w Europie, Florydę, Nowy York. Czasami lubię się wybrać z mamą i wujkiem do restauracji.

Łukasz – lubię podróżować, byłem w Hiszpanii trzy razy, we Francji i w Szwajcarii nad Jeziorem Bodeńskim. Jestem spokojny, lubię rozmawiać i lubię historię.